Recreatiepark De Wielen

Chalet 532

Beschikbaarheid en prijs
 

Omschrijving

Geniet van rust en ontspanning in dit comfortabele chalet voor 4 personen, met uitzicht over de weilanden.

Dit moderne en comfortabele chalet voor vier personen ligt op een zeer rustige locatie aan de rand van het park. Of u nu een dagje strand of een fietstocht achter de rug hebt, hier vindt u de rust en ontspanning die u nodig hebt.

Het chalet biedt een perfecte combinatie van rust en comfort en beschikt over een klein en een groot, beschut terras. Hier kunt u ontspannen op de ligstoelen met een panoramisch uitzicht over het polderlandschap of genieten van uw lunch of diner in de zithoek. Binnen verwelkomt een gezellige woonkamer u met een comfortabele slaapbank, een fauteuil en een eettafel voor vier personen. De volledig uitgeruste keuken biedt alle gemakken, waaronder een vaatwasser, een magnetron met ovenfunctie en een Senseo 3-in-1 koffiezetapparaat.

Voor extra comfort is het chalet voorzien van airconditioning, die zelfs op warme dagen voor aangename temperaturen zorgt. Gratis wifi, individueel regelbare infraroodverwarming in elke kamer en een smart-tv maken de voorzieningen compleet. De hoofdslaapkamer heeft een tweepersoonsbed (160x200cm). De tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden (80x200cm elk). Beide slaapkamers bieden voldoende opbergruimte.

Dit chalet is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een moderne, comfortabele en rustige vakantiebestemming. Laat u verrassen door de charme en het comfort van dit prachtige chalet!


Beddengoed en handdoeken liggen voor u klaar
Het beddengoedpakket per persoon bevat een hoeslaken, een dekbedovertrek en een kussensloop. In het handdoekenpakket vind je zowel een kleine als een grote handdoek. Daarnaast zijn er een keukenhanddoek en een theedoek beschikbaar. Voor de eerste dag is er ook een handige serviceset aanwezig. Deze bevat onder andere een vuilniszak, afwasborstel, vaatdoek, afwasmiddel, twee vaatwastabletten en een rol toiletpapier.

Opgemaakte bedden?
Wilt u bij aankomst direct genieten van opgemaakte bedden? Voor slechts € 7,50 per persoon (€ 15 voor een tweepersoonsbed) regelen we dit graag voor u.  U kunt deze optie eenvoudig aanvinken tijdens het boeken. 

 

Kamerindeling

Begane grond

Woonkamer met open keuken 
  1. Wifi
  2. Smart TV
  3. Satelliet en kabel TV ontvangst
  4. Centrale verwarming
  5. Pannen
  6. Vriezer
  7. Borden
  8. Broodrooster
  9. Senseo
  10. Bestek
  11. Vaatwasser
  12. Drinkglazen
  13. Keukengerei
  14. Filter koffieapparaat
  15. Magnetron: Combimagnetron
  16. Koelkast:
  17. Elektrische kookplaats: 4-pits
Badkamer 
  1. Douche
  2. Toilet
  3. Handdoeken
  4. Wastafel: 1
Slaapkamer 2
  1. Kledingkast
  2. Beddengoed
  3. Eenpersoonsbed: 2
  4. Kledinghangers: 5
Slaapkamer 1
  1. Kledingkast
  2. Beddengoed
  3. Kledinghangers: 10
  4. Tweepersoonsbed: 1
 

Voorzieningen

Park voorzieningen

  1. Buiten zwembad (verwarmd)
  2. Jeu de Boules baan
  3. Speeltuin met o.a. kabelbaan en trampoline
  4. Fietsverhuur (van 1 april tot 31 oktober)
  5. Oplaadpunten voor elektrische auto's
  6. Broodjes bestellen (van 1 april tot 31 oktober)
  7. Visvijver (grenzend aan het park)
  8. Sportveld (voetbal, volleybal, badminton)
  9. Wasmachine en droger (betaald)
  10. Bar / restaurant (van 1 april tot 31 oktober)

Ligging

  1. Middagzon
  2. Avondzon
  3. Vrijstaand
  4. Ochtendzon
  5. Rustige ligging
  6. Op een resort

Keuken

  1. Pannen
  2. Eettafel
  3. Borden
  4. Afzuigkap
  5. Broodrooster
  6. Filter koffieapparaat
  7. Senseo
  8. Bestek
  9. Vaatwasser
  10. Drinkglazen
  11. Keukengerei
  12. Waterkoker: Elektrische waterkoker
  13. Koelkast: Met vriesvak
  14. Gasfornuis: 4-pits
  15. Magnetron: Combimagnetron

Buiten

  1. Omheinde tuin
  2. Tuin
  3. Tuinmeubels
  4. Ligstoelen
  5. Terras: Niet overdekt

Verwarming & Verkoeling

  1. Airconditioning
  2. Centrale verwarming
 

Het park

Kom naar het strand, wandel door de duinen, fiets over de historische dijken of struin door het gezellige Schagen. Dat is natuurlijk heerlijk in de zomer, maar wat dacht u van de bollenvelden in de lente, de ruige zee en lekkere bries in de herfst? Maar ook met kerst en oud en nieuw is het prettig verblijven. Het is het hele jaar door genieten.

 

De omgeving

Vlak onder de rook van Schagen ligt Recreatiepark De Wielen, in het idyllische dorpje Sint Maarten. Op 5 km van het park vindt u een prachtige kustlijn met brede stranden, gezellige strandtenten en weids duingebied. Naast de kust biedt de omgeving onder andere prachtige vergezichten, een landelijk gebied met veel rust en ruimte en leuke badplaatsen. 

Maar ook wat betreft gezelligheid zit u hier helemaal goed. Zo zijn in de omgeving een aantal bijzondere plaatsen te bezoeken, waaronder: Alkmaar, Schagen, Callantsoog en het prachtige eiland Texel. Iedere plek heeft wel iets in huis: musea, natuur, marktjes of bijvoorbeeld de mogelijkheid om te winkelen of een terrasje te pakken. 

Locatie

Nederland, Noord-Holland, Sint Maarten
 

7 recensies


  1. 10

    Geen recensie achtergelaten

    September 2026 - Jennifer K.

  2. 8,4

    Prettige chalet met goede bedden en leuk ingericht. Alles was er behalve een kaasschaaf.

    September 2026 - Hermine K.

  3. 8,6

    Geen recensie achtergelaten

    Augustus 2026 - Marc Z.

  4. 9,2

    Gepflegtes und gut ausgestattetes Chalet, schöner Garten mit mehreren Sitzmöglichkeiten und Schattenplätzen. Brötchenservice Spielplatz Pool

    Augustus 2026 - Esther B.

  5. 8,6

    Le parc était au calme, la climatisation dans le mobilhome nous a bien aidée par fortes chaleurs. La nature, proche de la mer, le fait de commander des pains le matin. Une pizzeria à quelques pas et la location de vélos sur place. Il y a une piscine, mais nous n’avions pas d’occasion pour en profiter.

    Juli 2026 - LYDIA M.

  6. 7,6

    Het chalet was van alle gemakken voorzien. Geen lange rij bij de receptie, kluisje met pincode voor de sleutel. Communicatie via de app, handig. Broodjes bestellen en afhalen. Fietsverhuur.

    Juli 2026 - Susanne S.

  7. 10

    De rust, de faciliteiten, vriendelijke medewerkers. Het Chalet was top met vaatwasser, airco en het comfort.

    Juli 2026 - Jan v.